Firma KBL od ponad 15 lat z sukcesem dostarcza gotowe, zindywidualizowane rozwiązania do zarządzania różnorodnymi sektorami produkcji – od elektrowni, przez obsługę transportu, po zarządzanie budynkami. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie niezbędna jest automatyzacja procesów wytwórczych, zapewniając naszym klientom przewagę konkurencyjną na krajowych i zagranicznych rynkach.

 

Nasza działalność koncentruje się na trzech głównych obszarach:

tworzeniu systemów sterowania i wizualizacji procesów dostosowanych do potrzeb klienta
budowie specjalistycznych, zaawansowanych konstrukcyjnie maszyn
dostarczaniu usług informatycznych i serwisowych

My programujemy. Ty działasz.

Nasze credo

Nasza misja

W naszej firmie wierzymy, że automatyzacja procesów produkcyjnych jest jednym z najważniejszych kierunków rozwoju sektora przemysłu. Dlatego od lat konsekwentnie oferujemy i wdrażamy rozwiązania, które łączą w sobie sprawdzone komponenty sprzętowe i wysokiej klasy oprogramowanie z innowacyjnym podejściem do projektowania i programowania aplikacji. A wszystko po to, by dostarczyć Państwu produkt idealnie skrojony pod Państwa potrzeby.

Nasza filozofia

Każde z naszym rozwiązań jest inne, bo każde zostało zaprojektowane indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Dzięki temu mamy pewność, że jest ono perfekcyjnie dostosowane do jego potrzeb. Łącząc indywidualizm z zaawansowanymi narzędziami automatyzacji, oferujemy Państwu produkt, który usprawni pracę Waszego zakładu, pozwalając Państwu skoncentrować się na tym, co najważniejsze – planowaniu przyszłości własnego biznesu.

Nasze wartości

Innowacyjność

Indywidualne podejście

Niezawodność

Zaufali nam